top of page
Heissen Plus Hakkında

Heissen Plus2019 yılında Muhsin Akarsu tarafından kurulmuştur. Firmamız manyetik gönye sektöründe sürekli kendini geliştirmeyi ve ileriyi hedeflemiş olup, çalışmalarına titizlikle devam etmektedir. Heissen Plus olarak ürün kalitesine, marka değerine, hızlı ve güvenilir tedariğe büyük önem vermekteyiz.

Mıknatıslı Kaynak İşlerinizde En Büyük Yardımcınız

Dört açılı (45°, 90°, 135°, 180°) mıknatıslı gönyelerimiz sayesinde müşterilerimize en iyi çözümü sunuyoruz. Güçlü çift manyetik tutucularımız, 360° hareket kabiliyeti ve işlevsellik imkanını en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Misyon

Heissen Plus olarak müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak, kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde ürün tedariğini en doğru yoldan siz değerli müşterilerimize gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Vizyon

Sektörde öncü ve örnek gösterilen, Türkiyenin en değerli, yurt dışı pazarlarında en çok tercih edilen mıknatıslı gönye, elektromanyetik tabla, manyetik tamburların en iyi çözümlerlee müşterilerine sunan firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.

Heissen plus logosunu içerir.

Heissen Plus, kaynak işlerinizde ve manyetik gönye sektöründe bir numaralı tercihiniz olma umuduyla, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Heissen plus konum bilgisi
Heissen plus mail adresi iconu
Heissen plus telefon numarası iconu
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

©2023, Filibe Rulman, Heissen Plus.

bottom of page